Zatrudni osobę na stanowisko:

Kosztorysant robót budowlanych

Miejsce pracy: Przasnysz

Obowiązki:

  • Sporządzanie kosztorysów projektów budowlanych
  • Przedmiarowanie robót
  • Formułowanie zapytań i analizowanie otrzymanych ofert od Kontrahentów
  • Współpraca z Architektem, Inżynierem Budowy
  • Koordynacja działań
  • Przygotowanie raportów, inwentaryzacji, zestawień finansowych i ofert cenowych
  • Analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i protokołu typowania
  • Dokonywanie uzgodnień podstawy ustalania jednostkowych nakładów rzeczowych i podstaw cenowo- kosztowych uwzględnianych w kalkulacji kosztorysowej
  • Określanie wysokości kosztów pośrednich (kosztów ogólnych budowy i kosztów zarządu) uwzględnianych w kalkulacji kosztorysowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo
  • Minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie w zakresie wycen robót budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Norma Pro, ZWCad, pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programu Microsoft Project
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, przedsiębiorczość, dyspozycyjność, analityczne myślenie
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kategorii B – mile widziane

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: g.deby@rembud.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę REMBUD Sp. z o.o. ul. Szosa Ciechanowska 6G, 06-300 Przasnysz, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.